aboutus
Linia produkcyjna

 

Profil fabryczny

Shengda współpracy sprzętu telekomunikacyjnego., LTD zajmuje się głównie w badaniach i rozwoju, produkcji i sprzedaży anteny komunikacyjnej i produktów bezprzewodowych. Jego powierzchnia zabudowy fabryki: 1200 metrów kwadratowych, z zaawansowanych urządzeń produkcyjnych. Pracownicy: ponad 200 osób. Miesięczna moc wyjściowa anteny WIFI osiąga 2000K PCS, a miesięczna moc wyjściowa innej anteny sprzętowej to 5000K PCS.

Pokój modelowy

Shenzhen Shengda communication equipment Co.,Ltd Shenzhen Shengda communication equipment Co.,Ltd Shenzhen Shengda communication equipment Co.,Ltd Shenzhen Shengda communication equipment Co.,Ltd Shenzhen Shengda communication equipment Co.,Ltd
office pic meeting room salt spray chamber injection mould machine winding machine
OEM / ODM

Bogate doświadczenie w OEM

Jesteśmy w stanie przyjąć zamówienia na próbki klientów określające projekt, specyfikacje

i wymagania dotyczące pakowania.


Różne rodzaje opakowań są do wyboru.

Opakowanie OEM z Twoim logo nie stanowi problemu.

R & D

R & D

Badania i rozwój (B + R) znane również w Europie jako badania i rozwój techniczny (ortechnologiczny) (RTD) to ogólne określenie działań związanych z innowacjami korporacyjnymi lub rządowymi.

Działania sklasyfikowane jako B + R różnią się w zależności od firmy, ale istnieją dwa podstawowe modele, w których dział badawczo-rozwojowy jest albo obsadzany przez inżynierów i ma za zadanie bezpośrednio opracowywać nowe produkty, albo zatrudniać naukowców przemysłowych i zlecać im badania stosowane w dziedzinie naukowej lub technologiczne, które mogą ułatwić przyszły rozwój produktu.

W obu przypadkach działalność badawczo-rozwojowa różni się od większości działań korporacyjnych tym, że często nie przynosi natychmiastowych zysków i generalnie wiąże się z większym ryzykiem i niepewnym zwrotem z inwestycji.

Mamy dla Ciebie profesjonalny zespół badawczo-rozwojowy.

Szczegóły kontaktu