aboutus

Shenzhen Shengda communication equipment Co.,Ltd

Shenzhen Shengda communication equipment Co.,Ltd Shenzhen Shengda communication equipment Co.,Ltd Shenzhen Shengda communication equipment Co.,Ltd Shenzhen Shengda communication equipment Co.,Ltd Shenzhen Shengda communication equipment Co.,Ltd
1 2 3 4 5
Rodzaj działalności: Producent
Dystrybutor / Hurtownik
Eksporter
Rynek Główny: Na calym swiecie
marki: ShengDa
Ilość pracowników: 100~150
Coroczne wyprzedaże: 300million-500 million
Rok założenia: 2009
pc Export: 70% - 80%
O nas
-01-
Wprowadzenie

Shenzhen Shengda Communication Equipment Co., Ltd. jest jednym z profesjonalnych producentów anten (certyfikat ISO9001), który został założony w 2009 r. I znajduje się w Shenzhen, co pozwala nam cieszyć się wygodnym transportem na świat.

Fabryka zajmuje ponad 3000 metrów kwadratowych, w tym warsztat montażowy, warsztat przetwórczy. obszar testowy, magazyn i zaawansowany sprzęt do produkcji i testowania naszego produktu. jak analizatory sieci dalekiego zasięgu w komorze mikrofalowej.

Shenzhen Shengda Communication Equipment Co., Ltd. koncentruje się na projektowaniu, produkcji i marketingu, naszymi stałymi produktami są antena cyfrowa HD TV VHF / UHF, antena GPS, GSM / 3G, 2.4G / 3.5G / 5.8GHZ, antena 4G / LTE, Antena MIMO jak gumowa antena, antena sufitowa, antena OMNI z włókna szklanego, antena ścienna, antena Yagi i tak dalej. Specjalnie dla anteny DVB-T / T2 nowa antena projektowa uzyskuje pozytywne opinie od wszystkich klientów o doskonałej wydajności. Do tej pory opracowaliśmy ponad 100 stylów anteny. Niektóre produkty uzyskały nawet patent dzięki programom samorozwoju. Współpracujemy z dużymi klientami na rynku krajowym, takimi jak HUAWEI, ZHONGXING, China Telecom, China Mobile i niektóre stacje telewizyjne, jesteśmy ich wyłącznym dostawcą dzięki najwyższej jakości i stabilnej wydajności.

Produkty firmy są eksportowane do Stanów Zjednoczonych, Europy, Afryki Południowej, Japonii, Bliskiego Wschodu, krajów Azji Południowo-Wschodniej. Firma ma silny zespół projektowy, jakość produktu z roku na rok ulega poprawie, proces produkcji jest stale aktualizowany, dzięki czemu produkt jest doskonalszy.

Jakość jest dla nas ważna i dla klienta, popyt klienta jest wyższy. Tworzymy łatwiejszy, mniej kosztowny i wyjątkowo zadowalający sposób prowadzenia działalności. Dążąc do osiągania coraz lepszych wyników dzięki ciągłemu wprowadzaniu innowacji i wysiłkom inżyniera technicznego, tworzymy wartości, które pozwolą na dostosowanie anteny do dokładnego zapotrzebowania.


Gwarantujemy, że każda oferowana przez nas antena musi zostać przetestowana przez analizator sieci, aby zapewnić doskonałą jakość przed dostawą. Współpracując z wieloma zagranicznymi klientami z ponad dwudziestu krajów, będziemy idealnym partnerem OEM / ODM dla anteny.

Szczegóły kontaktu:

Fabryka Chin:

5F, Hanguang Industrial Area, ChuangYe 4th Road, Ailian Longgang, Shenzhen

Tel: + 86-755- 89985492

Faks : + 86 + 755-89916753

Kontakt e-mail: may@sdantenna.net

-02-
Historia

Historia firmy
W 2009 Ustaw żagiel: Shenzhen Shengda Communication Equipment Co., Ltd. została założona
W 2010 Rygorystyczne: produkty przeszły model zarządzania jakością ISO9001: 2000 i standardowe zarządzanie "UE ROSH".
W 2011 Nie wykazać powściągliwości: Firma w pełni udoskonala dekorację, poprawia wizerunek firmy.
W 2012 Advance: Passsed ISO9001: 2000 Międzynarodowa certyfikacja systemu zarządzania jakością
n 2013 Wysoka sprawność: potwierdzona certyfikacja systemu jakości ISO9001: 2004
W 2014 Szyb: Podejście do projektowania produktu, sprzedaż, integracja produkcji.
W 2015 Innowacje: Aby zwiększyć produkcję i sprzedaż, dostosuj układ firmy
W 2016 roku Szuka potencjału: produkty R & D, nieustannie wprowadzaj innowacje i doskonałość
W 2017 roku Metamorphosis: Firma wkroczyła w Internet i zdywersyfikował model biznesowy.
W 2018 Rozwój: wszechstronny rozwój i oczekiwanie na przyszłość.

-03-
Usługa

Nasze Usługi

1. Najwyższa jakość
Nasz QC zapewnia, że ​​zrobią wszystko, co w ich mocy, w celu sprawdzenia jakości.
Sprawdzamy wszystkie przychodzące materiały, zanim trafią na linię produkcyjną i magazyn, więc wszyscy nasi klienci nie muszą się martwić o problem z jakością.

2. Szybsza reakcja / dostawa
Obsługa klienta dostępna w godzinach pracy (8: 30 - 17: 30) od poniedziałku do soboty. Dobrze wyszkolony personel zorganizuje zamówienia / próbki kurierem, takim jak DHL, UPS i FedEx, średnia TT 7 dni, 2 ~ 4 tygodnie wysyłki morskiej, przesyłki są ubezpieczone w celu udanej dostawy i śledzenia w Internecie.

3. Profesjonalny, Stosunek jakości do ceny
Jesteśmy bezpośrednim producentem, OEM i ODM, dowolną niestandardową anteną, którą możemy zaprojektować i wprowadzić do produktu. Lepsza cena niż firma handlowa.
Czas dostawy: 7 dni roboczych od otrzymania próbki płatności
15 dni roboczych po otrzymaniu dowodu zapłaty zamówienia

Jakość jest niezbędna dla nas obojga, wierzymy, że wysoka jakość, niska cena, wzajemne korzyści będą podstawą naszej współpracy.
Skontaktuj się z nami, jeśli masz jakiekolwiek pytania lub inne wymagania!

DLACZEGO WŁAŚNIE MY?

Nasza najwyższa jakość:

· Silna grupa badawczo-rozwojowa zapewniająca najbardziej kwalifikowane produkty

· Lat w branży antenowej, aby zapewnić nam bogate doświadczenie

Nasze profesjonalne usługi:

· Zatwierdzone przez OEM i ODM

· Dobrze wyszkoleni i doświadczeni pracownicy odpowiedzą na Państwa pytania w ciągu 24 godzin z płynnym językiem angielskim

· Gwarancja na 12 miesięcy

· Dając najlepsze i szczegółowe rozwiązanie

-04-
Nasz zespół

Nasza organizacja zespołu

Szczegóły kontaktu